• تلفن: 9120 4469 021
  • ایمیل: info@itcopower.com
{"effect":"fade","fontstyle":"normal","autoplay":"true","timer":4000}

ایتکو در یک نگاه

شرکت توربین توان گستر ایرانیان ( ایتکو ) با هدف تولید توان در سیستم انرژی و صنعت هوایی ایران در سال ۱۳۹۰ با مشارکت سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران (ایدرو) و بخش خصوص ”شرکت گسترش سرمایه گذاری هوانوردی پارس(پادیکو)“ به ثبت رسید . ایتکو با اجرای پروژه های موفق به اخذ رتبه شرکت `` دانش بنیان `` از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری نایل شد و با تلاش فراوان امروز به یکی از قویترین مجموعه های صنعتی کشور تبدیل شده است .


شرکت توربین توان گستر ایرانیان با مشارکت سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران (ایدرو) و بخش خصوص ”شرکت گسترش سرمایه گذاری هوانوردی پارس(پادیکو)“ و سهام داران حقیقی باسرمایه ۲۱۰،۰۰۰،۰۰۰،۰۰۰  ریال در تاریخ ۱۳۹۰/۱۲/۸ طی شماره ۴۲۱۲۵۶ در اداره ثبت شرکتها به ثبت رسیده است.

برای دستیابی به چشم انداز مورد نظر، ساخت و مونتاژ موتورهای هدف در کاربری‌های صنعتی نظیر توربوژنراتور، توربوکمپرسور و توربوپمپ و مولدهای همزمان توان و حرارت (CHP) در ظرفیت‌های ۱ تا ۱۵ مگاوات به عنوان مهمترین استراتژی شرکت ایتکو می باشد .

انتقال دانش و بومی سازی سامانه‌های انرژی و اجزا در کاربری‌های صنعتی

چرا ایتکو متفاوت است؟

شرکت ایتکو طبق سند معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری به شناسه ملی ۱۰۳۲۰۷۳۵۰۰۵ مورخ ۱۳/۴/۹۴ شرکت دانش بنیان می باشد و از تسهیلات ویژه برای اجرای پروژه های فناورانه برخوردار است و از معافیت های مالیاتی نیز بهره مند می باشد . ایتکو از دو سهامدار اصلی ایدرو و پادیکو برخوردار است که هر یک پشتوانه ارزنده ای برای این شرکت محسوب می شوند . ایدرو یکی از سهامداران اصلی ایتکو بدلیل ارتباط با وزارت صنعت ، معدن و تجارت از بازار و برند بین المللی ویژه ای برخوردار است و پادیکو بدلیل ارتباط با صنعت هوایی کشور به  فناوری روز صنعت هوایی مجهز است که حمایت هر دو سهامدار از ایتکو شرایط ممتازی را برای این شرکت ایجاد کرده است . 

شرکت ایتکو در وندور لیست شرکت ملی نفت ایران ( کالای نفت ) جزء اولین تولید کنندگان توربین های یک تا ۵ مگاوات ثبت شده و در تولید توربین های بزرگ دومین شرکت توانمند و معتبر از نظر این شرکت می باشد. ایتکو شبکه ای از قطعه سازان حرفه ای را در داخل و خارج از کشور در شبکه تولید و تامین کنندگان خود دارد که با کمک این شبکه قادر به تولید و تامین پیچیده ترین قطعات صنعت هوایی و نفت و گاز در کشور می باشد . که این مهم را در پروژه های اجرایی خود به اثبات رسانده است. ایتکو در عرصه بین المللی بواسطه مهارت و چابکی قادر به ارتباط با شرکت های خارجی فناورر می باشد که تا کنون پروژه های مشترکی را با این شرکت ها اجرا کرده است . ( تولید قطعات پیچیده در خارج و خرید های خارجی که تا کنون انجام داده است موید این مطلب می باشد) ایتکو توانایی کلینیک ، عیب یابی ، پایش و تعمیر تجهیزات دوار در مجموعه های صنعتی را دارد. ایتکو در موارد خاص با توجه به برخورداری از برند سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران ، توانایی تامین متریال و برون سپاری تولید قطعات حساس و پیچیده در خارج از کشور را دارد .