اکباتان، بلوار شهید نفیسی، ساختمان آریو اکباتان، طبقه پنجم
info@itcopower.com
2 - 9120 4469 021

پروژه های انجام شده

ایتکو در سه رویکرد نفت و گاز، نیرو و هوایی پروژه های متعددی را در دست اقدام دارد. 

1397 پروژه قطعات ریلی

مهندسین شرکت ایتکو توانایی طراحی و ساخت قطعات صنعت ریلی، طراحی، نقشه کشی، و تولید قطعات حساس صنعت ریلی، جایگزینی مواد قطعه را دارد. ایتکو تعمیرات اساسی انواع توربو شارژرهای صنایع ریلی را انجام می دهد. شبکه مهندسی و سازندگان قطعات ریلی ایتکو از توانمند ترین ها در ایران هستند.

1394 پروژه نیروگاه اصفهان

ایتکو توانایی طراحی و مهندسی واحد های نیروگاهی تولید هم زمان برق و حرارت (CHP) تامین تجهیزات موتورهای گازسوز، توربین های گازی و بویلرهای بازیاب حرارت را دارد. نخستین نیروگاه تولید سه گانه برق، حرارت، و سرمایش در شاهین شهر اصفهان با ۸۰ درصد پیشرفت در دست اجراست.

1393 پروژه نیروگاه سیار برق

این نیروگاه سیار دارای پکیج کامل تجهیزات اتوماتیک تعبیه شده در یک کانکس قابل حمل می باشد. سوخت توربین این نیروگاه گازوییل است که بر اساس نیاز کاربر قابل ارتقا به گاز نیز می باشد. این نیروگاه در شرایط اضطراری که شهر ها، کارخانجات و پالایشگاه ها نیاز به برق اضطراری دارند قابل استفاده است.

1393 پروژه های قطعات هواپیمایی

مهندسین شرکت ایتکو توانایی طراحی و ساخت موتورهای هوایی، طراحی، نقشه کشی، و تولید قطعات حساس صنعت هوایی، جایگزینی مواد قطعه، و توان تغییر موتورهای هوایی به صنعتی را دارد. ایتکو تعمیرات اساسی انواع توربین و میکروتوربین ها را انجام می دهد. شبکه مهندسی و سازندگان قطعات هوایی ایتکو از توانمند ترین ها در ایران هستند.

1392 تامین قطعات

ایتکو با ایجاد شبکه همکاران خارجی در ۱۵ کشور جهان توانایی تامین قطعات مورد نیاز صنعت نفت و گاز، حمل و نقل، برق خصوصا صنعت هوایی را دارد. سرعت، کیفیت و قیمت مناسب از ویژگی های مدیریت تامین در ایتکو می باشد.

1391 قطعات نفت,گاز و پالایشگاهی

ایتکو با اخذ گواهینامه صلاحیت پیمانکاری در حوزه انرژی جزو برتربین شرکت های تولید کننده قطعات صنعت نفت گاز و پتروشیمی در وندور لیست شرکت نفت قرار دارد. ایتکو سابقه موفقی در بومی سازی تولید قطعات صنعت نفت گاز و پتروشیمی دارد و تاکنون پروژه های متعددی در این زمینه انجام داده است.

1391 خدمات فنی مهندسی

خدمات فنی مهندسی ایتکو شامل پایش وضعیت، ارزیابی فنی، مشاوره و رفع عیوب عملیاتی تجهیزات دوار شامل توربین های گازی و بخار اورهال تجهیزات، کمپرسور، گیربوکس، و الکترو موتورهای فعال در پالایشگاه ها می باشد

پروژه های طرح توسعه ایتکو

ایتکو در برنامه طرح توسعه آینده خود پروژه های متعددی را پیش بینی کرده است که در حال مطالعه طرح فنی و اقتصادی آن ها می باشد. علاقه مندان به همکاری در پروژه های یاد شده می توانند با مدیریت طرح و برنامه ایتکو تماس حاصل نمایند. از جمله برنامه های طرح توسعه ایتکو اجرای طرح ۳۰ می باشد که حاوی ۳۰ پروژه زیربنایی در زمینه قوای محرکه در بخش های حمل و نقل، نقت و گاز، و صنعت برق می باشد. بیان عناوین پروژه های طرح ۳۰ در حال حاضر مقدور نیست. پروژه های اولویت دار طرح توسعه ایتکو به شرح زیر است.

توسعه خدمات فنی و مهندسی به پالایشگاه ها

احداث نیروگاه ۲۵ مگاوات تولید برق

تولید پره توربین در اسفراین

تولید کمپرسور

تبدیل موتور هوایی به صنعتی

اجرای طرح پایلوت تولید توربین انبساطی