اکباتان، بلوار شهید نفیسی، ساختمان آریو اکباتان، طبقه پنجم
info@itcopower.com
2 - 9120 4469 021
Paes3

Paes3

 

نیروگاه مقیاس کوچک سیار شرکت توربین توان گستر ایرانیان ( ایتکو ) با توانایی تامین برق مصرفی یک شهر 4 هزار نفری آماده عرضه خدمات به متقاضیان شد .

تهران – روابط عمومی ایتکو – خرداد 95

این نیروگاه با توان 2500 کیلو وات با هدف استفاده در مناطق محروم و دور افتاده فاقد برق در کشور و برای بهره گیری در شرایط  اضطراری طراحی شده است که به سرعت قابل استقرار و بهره برداری می باشد .

تمامی تجهیزات این نیروگاه سیار به صورت پکیج کامل ، اتوماتیک شامل کلید ها ، ترانس ، استارتر و کنترلر در یک کانکس قابل حمل گرد آوری شده است که با یک کشنده قابل حمل به هر نقطه ای    از کشور می باشد.

سوخت توربین های این نیروگاه گازوئیل می باشد و در صورت درخواست متقاضیان خرید قابل ارتقاء به گاز نیز می باشد .

قدرت استارتر موتور آن سریع می باشد و از قابلیت اطمینان بالایی برخوردار است .

هزینه نگهداری و تعمیران این نوع موتور ها پایین می باشد .  

این نیروگاه در کشوری نظیر ایران که از پراکندگی جمعیتی بالا برخوردار است و جزء کشورهای بحران خیز جهان می باشد بسیار کاربرد دارد .

تکنولوژی ساخت ، تعمیر و نگهداری نیروگاه های مقیاس کوچک پیش از این صرفا در اختیار کشورهایی نظیر روسیه ، آمریکا ، آلمان قرار داشت اما اکنون تکنسین های شرکت ایتکو نیز توانایی تعمیر و نگهداری نیروگاه های مقیاس کوچک سیار را دارند .

کاربرد این نوع نیروگاه بیشتر در زمان وقوع زلزله ، حوادث غیر مترقبه نظیر سیل و رانش زمین ، سکوهای نفتی ، مناطق آزاد تجاری ، جزایر دور دست ، مناطق ساحلی و دریایی که امکان احداث نیروگاه مولد برق ثابت در آن ها اقتصادی نیست می باشد .

فرآیند تولید برق در این نیروگاه سیار بر اساس استاندارهای روز صنعت برق دنیا انجام می شود و از نظر هزینه کاملا اقتصادی می باشد .

مهندسین شرکت توربین توان گستر ایرانیان به دانش تعمیر و نگهداری این نوع نیروگاه ها دست یافته اند و آماده ارائه خدمات فنی مهندسی آن در هر نقطه ای از ایران هستند.

علاقمندان به بازدید از این نیروگاه می توانند با تلفن شماره  22  –  44699120  تماس حاصل نمایند و اطلاعات مورد نیاز را از سایت شرکت ایتکو به آدرس WWW.ITCOPOWER.IR  تامین نمایند.

Comments

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.