اکباتان، بلوار شهید نفیسی، ساختمان آریو اکباتان، طبقه پنجم
info@itcopower.com
2 - 9120 4469 021

شرکت ایتکو با در اختیار داشتن دانش و تجربیات متنوع در حوزه های ریلی ، نیروگاهی، نفت و گاز و صنایع هوایی اقدام به برگزاری دوره تخصصی “شناسایی عیوب قطعات به روش تست های غیرمخرب ” می کند.

تست‌های غیر مخرب روشی پرکاربرد به منظور شناسایی عیوب در قطعات مختلف بوده و قطعات آزمایش شده در فرآیند تست از بین نمی‌روند. در این روش کارایی یک قطعه بدون تغییر یا از بین رفتن آن، مورد بررسی قرار می‌گیرد. انجام تست‌های غیرمخرب در ابتدا می‌تواند باعث صرفه‌جویی در هزینه‌ و افزایش بهره ‌وری پروژه شود.

در دوره های آموزشی فنی مهندسی در ایتکو کارشناسان و مدیران اجرایی شرکت های صنعتی و حمل و نقل شرکت دارند و کارآموزان با آزمون های غیر مخرب به صورت کاملاً عملی و کاربردی آشنا شده و با اجرای چند Case Study واقعی، این آزمون ها را پیاده سازی می کنند.

این تست به کاربر این امکان را می دهد تا مواد یا اجزای سیستمی را بدون آسیب رساندن به آن ،مورد بررسی قرار دهد. آزمون های غیر مخرب امروزه نقش حیاتی در زندگی انسان ایفا می کنند به عنوان مثال: اطمینان از سلامت و ایمنی هواپیماها ،وسایل نقلیه ،قطارها ،خطوط لوله پل ها ،نیروگاه ها،پالایشگاه ها ،سکوهای نفتی و ده ها نمونه دیگر را با استفاده از آزمون غیر مخرب مورد بررسی قرار می دهند.آزمون غیر مخرب را می توان ابزاری برای مدیریت کیفیت دانست. تست غیر مخرب را می توان در تمامی مراحل ساخت و بهره برداری مورد استفاده قرار داد.