اکباتان، بلوار شهید نفیسی، ساختمان آریو اکباتان، طبقه پنجم
info@itcopower.com
2 - 9120 4469 021

شرکت توربین توان گستر ایرانیان ( ایتکو ) در یک تفاهم نامه سه جانبه با شرکت های مس سونگون و پارک علم و فناوری آذربایجان شرقی توافق کردند در پروژه های صنعتی با یکدیگر همکاری کنند .

در هفتمین نمایشگاه ربع رشیدی تبریز ( رینوتکس ) که در هفته گذشته برگزار شد شرکت توربین توان گستر ایرانیان شرکای همکاری آینده خود را انتخاب کرد و با آن ها برای بومی سازی قطعات تجهیزات صنعتی توافق کرد .

شرکت توربین توان گستر ایرانیان در تفاهم نامه ای که با شرکت مس سونگون و پارک علم و فناوری آذربایجان شرقی امضاء کرد با شرکای جدید خود توافق کرد که در زمینه طراحی ، تولید و پایش تجهیزات صنعتی با یکدیگر همکاری داشته باشند .  

توانمندی های شرکت توربین توان گستر ایرانیان ( ایتکو ) در نمایشگاه ربع رشیدی ( رینوتکس ) با استقبال شرکت کنندگان مواجه شد. صنعتگران داخلی از بومی سازی قطعات تجهیزات دوار و مجموعه های صنعتی در ایتکو استقبال کردند. یکی از تولیداتی که مورد توجه بازدید کنندگان قرار گرفت ، برنامه ایتکو برای تولید توربوشارژر لوکوموتیو بود .  ایتکو تا کنون 3300 قطعه توربین راستون را برای شرکت های نفتی کشور بومی سازی کرده است . این شرکت همچنین نیروگاه همزمان تولید برق و بخار ( CHP ) هشت مگاوات شاهین شهر اصفهان را از مرحله طراحی تا اجرا با موفقیت انجام داده است و کلیه فرآیند های پایش ، مدیریت اداره نیروگاه را توسط مهندسین ایرانی خود انجام می دهد .

در ربع رشیدی تبریز که از 13 تا 17 آبان در تبریز برگزار شد 3200 طرح ، ایده و محصول فناورانه و دانش بنیان از سوی شرکت های مختلف مطرح شد . ایتکو با عرضه توانمندی های خود در نمایشگاه تبریز ، توجه بازدید کنندگان صنعتی را به خود جلب کرد . 

مهندسان شرکت توربین توان گستر ایرانیان در این نمایشگاه علاوه بر مذاکرات فراوانی که با تولید کنندگان و مصرف کنندگان صنعتی انجام دادند تفاهم نامه هایی را با شرکت های مختلف از جمله شرکت مس سونگون امضاء کرد.