اکباتان، بلوار شهید نفیسی، ساختمان آریو اکباتان، طبقه پنجم
info@itcopower.com
2 - 9120 4469 021

شرکت صنایع دریای کریس مارین دانمارک با امضای یک توافقنامه با شرکت توربین توان گستر ایران توافق کردند در زمینه تعمیر ، تامین ، تولید و فروش تجهیزات دریایی با یکدیگر همکاری کنند .

تهران – روابط عمومی ایتکو – 7 اسفند 95

شرکت کریس مارین از جمله شرکت های معتبر دانمارکی است که در تعمیر و نگهداری انواع تجهیزات صنعت دریایی خصوصا موتورهای کشتی ، لوکوموتیو و موتورهای دیزل فعال در صنعت نفت و گاز تخصص دارد .

کریس مارین در کشورهای بزرگ صنعتی از جمله اروپا نمایندگی دارد و خدمات صنعت دریایی به مالکین شرکت های کشتیرانی ارائه می کند .

کریس مارین در برنامه توسعه ای آینده خود بازار صنایع دریایی ایران را هدفگذاری کرده است.

در تفاهم نامه ای که بین آلکساندر مالت مدیر بازاریابی و فروش کریس مارین و احمد خادم المله مدیر عامل شرکت توربین توان گستر ایرانیان امضاء شد طرفین توافق کردند همکاری های دو جانبه ای در زمینه نیروگاه های 2 -25 مگاوات و تجهیزات صنایع دریایی در بازار ایران داشته باشند .

همکاری برای تعمیر و اورهال موتورهای صنعتی در صنایع نفت ، گاز و پتروشیمی از جمله توافق های طرفین در  این تفاهم نامه است .

کمک برای سرمایه گذاری مشترک از طریق صندوق اعتبار صادرات دانمارک در فعالیت های صنعتی ایران نیز از جمله توافق های طرفین است .

شرکت توربین توان گستر ایرانیان ( ایتکو)  با سهامداری سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران و شرکت هوانوردی پارس از جمله شرکت های دانش بنیان است که در زمینه انواع توربین و موتورهای صنعتی و تجهیزات دوار فعالیت دارد .

ایتکو تا کنون فعالیت های ارزنده ای در زمینه بومی سازی تولید قطعات انواع توربین ها در ایران داشته است .

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.