اکباتان، بلوار شهید نفیسی، ساختمان آریو اکباتان، طبقه پنجم
info@itcopower.com
2 - 9120 4469 021

 متخصصان شرکت توربین توان گستر ایرانیان ( ایتکو ) گیربکس قدیمی و 12 ساله شرکت نفت پارس را با گیربکس جدید تامین شده از سوی ایتکو تعویض کردند .  

روابط عمومی شرکت ایتکو 3 شهریور 95

 تعویض گیربکس جدید و قدیم شرکت نفت پارس توسط متخصصان شرکت ایتکو در قالب یک قرار داد امضاء شده بین مدیران ارشد دو مجموعه انجام شد .گیربکس قدیمی که 12 سال بی وقفه در شرکت نفت پارس کار کرده بود بین الکتروموتور و کمپرسور سانتریفیوژ قرار داشت که کارشناسان نفتی از آن بعنوان قلب تپنده مجموعه پالایشگاه نفت پارس یاد     می کنند .

نقش این گیربکس افزایش سرعت الکتروموتور از 3 به 15 هزار دور بر دقیقه است .

در جریان تعویض گیربکس قدیم و جدید نفت پارس با دقت و تخصص کارشناسان شرکت توربین توان گستر ایرانیان کوچکترین آسیبی به مجموعه تجهیزات جانبی نیروگاه نفت پارس وارد نشد .

تعویض گیربکس قدیمی و جدید که قرار بود طی سه روز انجام شود ظرف مدت 32 ساعت انجام شد و توقف فعالیت پالایشگاه را کاهش داد .

شرکت توربین توان گستر ایرانیان شرکتی دانش بنیان است که موفق شده است بسیاری از تجهیزات دوار پالایشگاهی را پایش ، تعمیر و اورهال کند .

ایتکو در وندور لیست شرکت نفت جزء سازندگان توربین هایی با توان یک تا 5 مگاوات قرار دارد و در دوران فعالیت خود موفق شده است قطعات حساس و استراتژیک فراوانی را در صنعت توربین و تجهیزات دوار مجموعه های وابسته به نفت ، گاز و پتروشیمی بومی سازی کند .

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.