اکباتان، بلوار شهید نفیسی، ساختمان آریو اکباتان، طبقه پنجم
info@itcopower.com
2 - 9120 4469 021

  شرکت خصوصی خدمات هوایی ” ایروتک فرانسه ” خواستار همکاری با شرکت توربین توان گستر ایرانیان ( ایتکو ) شد .

تهران – روابط عمومی ایتکو – 17 – خرداد 95

فیلیپه گالند از شرکا و مدیران متخصص شرکت فرانسوی ایروتک ( Aero Tech )  که در زمینه خدمات هواپیمایی فعال است در دیدار با احمد خادم المله مدیر عامل شرکت توربین توان گستر ایرانیان خواستار همکاری دو شرکت در زمینه تعمیر انوع موتور هواپیما ، تامین و تولید قطعات هوایی شد .  

شرکت فرانسوی ایروتک یک شرکت خصوصی فرانسه است که توسط جین برنارد گارسیا و فیلیپه گالند از مدیران با تجربه و سابق ایرباس تاسیس شده است .

این شرکت در 30 کشور جهان خدمات هواپیمایی ارائه می کند و از لایسنس های بین المللی تولید قطعات هواپیما نیز برخوردار است .

فیلیپه گالند یکی از سهامداران اصلی این شرکت روز دو شنبه در دیدار با احمد خادم المله مدیر عامل شرکت توربین توان گستر ایرانیان ( ایتکو ) تاکید کرد شرکت ایروتک علاقمند است با شرکت ایتکو که از فعالان عرصه صنعت هوایی در ایران است همکاری نزدیک داشته باشد .

گالند اظهارداشت : ایروتک آمادگی دارد انواع خدمات هوایی خود را که به 30 کشور جهان ارائه  می کند ، در ایران نیز عرضه کند .

وی گفت : از تامین هواپیما و هلی کوپتر های سبک تا تامین و تعمیر انواع موتورهای هوایی و تامین و ساخت قطعات مورد نیاز هواپیما از تخصص های شرکت ایروتک است که می تواند این توانمندی ها را  در خدمت شرکت ایتکو قرار دهد .

احمد خادم المله مدیر عامل ایتکو ضمن استقبال از همکاری با شرکت هوایی ایروتک که از شرکت های با تجربه فرانسه است تاکید کرد صنعت هوایی ایران در دوران تحریم پیشرفت های فوق العاده ای داشته است و بسیاری از نیازهای صنعت هوایی کشور را با کمک متخصصان ایرانی در داخل تامین کرده است .  

خادم المله تاکید کرد ایروتک که از تخصص خوب هوایی برخوردار است می تواند در پروژه های هوایی ایتکو مشارکت کند مشروط به انتقال تکنولوژی و بومی سازی تولیدات در داخل ایران  

وی تصریح کرد صنعت هوایی ایران در سال های آینده نیاز به سرمایه گذاری گسترده دارد که شرکت های بخش خصوصی فرانسه می توانند در این زمینه حضور جدی داشته باشند .

مدیر عامل ایتکو گفت : صنعت هوایی در ایران از ظرفیت بسیار بالایی برخوردار است و دو شرکت می توانند با حفظ منافع شرکت های خود در زمینه های متعددی در صنعت هوایی با یکدیگر همکاری داشته باشند.

خادم المله گفت : ایتکو بعنوان یک شرکت تخصصی و دانش بنیان در صنعت هوایی از پیشنهادهای ایروتک که در راستای سیاست های صنعت هوایی ایران باشد استقبال می کند .

در پایان این نشست طرفین زمینه های مشترک همکاری بین دو شرکت را شناسایی کردند و توافق نمودند با امضای یک یادداشت تفاهم ، همکاری در صنعت هوایی را آغاز کنند .

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.