اکباتان، بلوار شهید نفیسی، ساختمان آریو اکباتان، طبقه پنجم
info@itcopower.com
2 - 9120 4469 021
IMG_0094

IMG_0094

شرکت توربین توان گستر ایرانیان ( ایتکو ) و مرکز تجاری اقتصادی کره جنوبی با امضای یک تفاهم نامه همکاری های صنعتی توافق کردند یکدیگر را در اجرای پروژه های تولید و ساخت تجهیزات دوار کمک کنند .

 

تهران – روابط عمومی ایتکو 25 اردیبهشت 95

این تفاهم نامه روز شنبه 25 اردیبهشت ماه از سوی احمد خادم المله مدیر عامل شرکت توربین توان گستر ایرانیان و ” دانیل آن ” مدیر عامل شرکت تجاری اقتصادی کره جنوبی در حضور اعضای هیات مدیره و جمعی از مدیران شرکت ایتکو امضاء شد .

در این تفاهم نامه طرفین توافق کردند سرپل ارتباط و توسعه همکاری های صنعتی شرکت های کره ای و ایرانی با یکدیگر باشند و طرفین را در اجرای پروژه های تعریف شده یاری کنند .

 در این تفاهم نامه بر انتقال تکنولوژی پیشرفته از سوی شرکت های بین المللی کره جنوبی که تولید کننده تجهیزات دوار ، نیروگاهی و صنعت هوایی می باشند به طرف ایرانی تاکید شده است.

در مراسم امضای این تفاهم نامه احمد خادم المله مدیر عامل ایتکو گفت : همکاری با شرکت های       معتبر کره جنوبی از جمله برنامه های بین الملل شرکت ایتکو می باشد که در چارچوب این تفاهم نامه دنبال خواهد شد .

وی گفت : مرکز اقتصادی و تجاری کره جنوبی بدلیل ارتباط گسترده با شرکت های بین المللی کره جنوبی می تواند بخشی از اهداف بین المللی ایتکو را تامین کند .

خادم المله گفت : در این تفاهم نامه طرفین توافق کردند ضمن تبادل نیازهای کاری خود با یکدیگر نسبت به معرفی شرکت های توانمند برای توسعه همکاری های صنعتی اقدام کنند .

وی گفت : شرکت کره جنوبی در این تفاهم نامه متعهد شده است در زمینه تولید ، تعمیر و تامین انواع توربین و موتور های پالایشگاهی ، نیروگاهی و هوایی با ایتکو همکاری داشته باشد .

خادم المله گفت : ایتکو آمادگی دارد دروازه ورود شرکت های کره ای تولید کننده تجهیزات دوار به ایران باشد .

وی ابراز امیدواری کرد این تفاهم نامه آغازی برای قراردادهای آینده بین شرکت های ایرانی و کره جنوبی باشد .

” دانیل آن ” مدیر عامل مرکز تجاری اقتصادی کره جنوبی نیز بر اهمیت بازار کسب و کار ایران برای شرکت های کره جنوبی تاکید کرد و اظهارداشت : امیدواریم شرکت های کره ای بتوانند با اجرایی کردن این تفاهم نامه نقش بسزایی در توسعه ایران در دوران پسا برجام داشته باشند .

وی از این که توانسته است با شرکت ایتکو برای همکاری های متقابل به توافق برسد ابراز خرسندی کرد و تاکید نمود برای عملی کردن مفاد این تفاهم نامه از هیچ کوششی دریغ نخواهد کرد .

دکتر ادبی رئیس هیات مدیره ایتکو نیز طی سخنانی گفت : امیدواریم توافقات خانم پارک رئیس جمهور کره جنوبی با اقای دکتر روحانی ریاست جمهوری اسلامی ایران در قالب همکاری های مشترک بین شرکت های ایران و کره جنوبی سریعتر اجرایی شود .

وی گفت : این توافقات می تواند نقش بسزایی در ارتقاء سطح همکاری های اقتصادی و صنعتی ایران و کره جنوبی داشته باشد .

دکتر ادبی گفت : هولدینگ پادیکو از هرگونه توافق ایتکو با شرکت های کره جنوبی برای توسعه همکاری صنعتی بین دو کشور حمایت می کند .

در پایان این مراسم طرفین مفاد تفاهم نامه توافق شده را امضاء و با یکدیگر تبادل کردند .

شرکت توربین توان گستر ایرانیان از جمله شرکت های دانش بنیان فعال در عرصه تولید و تعمیر تجهیزات دوار در بخش های پالایشگاهی ، نفت و گاز ، نیروگاهی و هوایی می باشد .  

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.